HOME KONTAKT
PL   CZ   DE   EN   FR   IT   RUS
Hermes Trade Projekty dla przemysłu, konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia
KONSTRUKCJE STALOWE CONSULTING

KONSTRUKCJE STALOWE

HERMES TRADE Sp. z o.o. oferuje konstrukcje stalowe dla energetyki, petrochemii, hutnictwa, do budowy hal, centrów handlowych, obiektów sportowych i użyteczności publicznej. Oferta obejmuje m.in. wielkogabarytowe konstrukcje budowlane, zbiorniki ciśnieniowe, silosy, kanały, filtry, obudowy wentylatorów, kominy, wieże ( w tym rurowe), mosty, wiadukty, kładki, estakady, obudowy przenośników, dźwignice, barierki, elementy urządzeń i inne nietypowe konstrukcje spawane.

Hermes Trade - projekty dla przemysły, autocad, projekty inzynieryjne konstrukcji stalowych dla przymysłu i budownictwa

Realizuje zlecenia w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną Klienta oraz na podstawie dokumentacji własnej wg projektu wstępnego Klienta, opracowanej przez konstruktorów Spółki lub biur współpracujących. Klienci otrzymają najwyższej jakości wyroby oraz wsparcie techniczne.

Każde zlecenie poprzedzone jest szczegółowymi rozmowami z zamawiającym, począwszy od idei i zastosowania, poprzez plany realizacji i wykonawstwa, aż po podział i harmonogram dostaw od poszczególnych producentów i dostawców.

Hermes Trade - projekty dla przemysły, autocad, projekty inzynieryjne konstrukcji stalowych dla przymysłu i budownictwa

Konstrukcje stalowe wytwarzane są według norm: EN 1090, DIN 18800-7, DIN 15018, DIN 19704, PN-B 06200 w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Polsce, Czechach i Słowacji, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i najbardziej rozwinięte technologie.