HOME KONTAKT
PL   CZ   DE   EN   FR   IT   RUS
Hermes Trade Projekty dla przemysłu, konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia
O NAS PROFIL DZIAŁALNOŚCI FILOZOFIA CONSULTING

O NAS

HERMES TRADE Sp. z o.o. to firma inżynieryjno-projektowa, którą wyróżnia szeroki wachlarz usług projektowych świadczonych dla branży hutniczej, chemicznej, rafineryjno-petrochemicznej, energetycznej oraz ochrony środowiska i budownictwa.

Bierzemy udział w realizacji inwestycji związanych z przemysłem hutniczym (czarną i kolorową metalurgią), energetyką, transportem pionowym i poziomym a także wdrażaniem do przemysłu nowych rozwiązań opartych na własnych doświadczeniach. Odbiorcami usług są klienci krajowi i zagraniczni. Posiadamy rozległe kontakty z różnymi podmiotami gospodarczymi i finansowymi.

Wyróżnia nas doświadczenie w realizacji i przebudowie istniejących obiektów oraz ich instalacji i modernizacji. Tworzymy specyficzne rozwiązania oparte na indywidualnych wymaganiach naszych klientów.

Kluczem do satysfakcji naszych Klientów jest wysoka jakość usług i oferowanych wyrobów, jak również umiejętne zarządzanie zasobami i maksymalne wykorzystywanie własnego potencjału w celu osiągnięcia zamierzonego celu.